Bildiğiniz gibi bir süredir yurt dışı eğitim, #MesleklerinGeleceği, #GeleceğinMeslekleri, bölüm seçimi, alan seçimi, meslek seçimi, burs ile okuma gibi bir çok alanda öğrenci ve velileri bilgilendiriyoruz. Open Day’leri yapma amacım, velilerin sürece hâkim olabilmesi ve öğrencilerin kariyer planlaması konusunda velilerin edineceği bilgilerle çocuklarını doğru yönlendirmelerinde destek olmak.

Open Day’lerin Amacı Ne?

Open Day’ler benim sosyal sorumluluk projem. Dünyanın eğitim ve diğer alanlarda gösterdiği değişimi takip ediyor, gidişatı gözlemliyor ve öğrencilerimizin bu yapıya entegre olmalarını sağlıyoruz. Dünyanın gidişatını anlamadan, yeni kararlara ayak uydurmadan devam edebilmek mümkün değil. Bu nedenle öğrencilerimizin seçeceği bölüm, alan, meslek, üniversite ve daha bir çok kararda bu değişimlerden haberdar olmalarını ve gerçekten yetkinlikleri olan, hayat boyu mutlu olabilecekleri seçimler yapmalarını sağlıyoruz.

Open Day – Ücretsiz Veli Bilgilendirme Toplantılarımız Artık Online’da!

Ülkemizin ve tüm dünyanın içerisinde bulunduğu olağanüstü durum nedeni ile, bu süreçte hem veli ve öğrencilerimizi doğru yönlendirmeye devam etmek hem de çalışan ve danışanlarımızın sağlığını korumak adına Open Day’lerimizi her Cumartesi ZOOM üzerinden yapmaya başladık. Sizler de bu süreçte doğru kararlar alabilmek, #GeleceğinMeslekleri ve #MesleklerinGeleceği hakkında bilgi sahibi olmak için online görüşmelerimize davetlisiniz. Bizlere aşağıdaki telefon numaraları ile ulaşabilir, hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

0 (212) 945 29 03

0 (212) 287 86 06

0 (532) 296 86 12 

Open Day- (Ücretsiz Veli Bilgilendirme) toplantılarım ile ilgili daha fazla bilgi almak için YouTube videoma göz atabilirsiniz.

 

Open chat